Mentenanță grădini / parcuri (BELGIA)

Atribuțiile postului:

  • Construcție și mentenanță grădini, parcuri, locuri de joacă, terenuri de sport, terase, garduri și sisteme de apă.

Se oferă:

  • Contract de muncă încheiat direct cu angajatorul belgian
  • Salariu de 17,68 euro brut / oră
  • Cazare asigurată contra cost (utilități incluse: internet nelimitat, apă, gaz și electricitate)
  • Transport intern asigurat
  • Plata salariului la săptămână, în contul bancar deschis în euro
  • Beneficii conform legislației belgiene: asigurări sociale, asigurare de sănătate, constituirea dreptului la o pensie belgiană, alocație pentru copii
  • Bonus la finalul anului de 8,33% din salariul brut anual
  • Bonus de vacanță de 15,38% din salariul brut anual
  • Suport din partea recrutorilor All EU Recruitment pe toată perioada contractului de muncă

Cerințele postului:

  • Experiență în domeniu
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional
  • Permis de conducere categoria B – avantaj
  • Capacitatea de a lucra atât în mod independent, cât și ca parte a unei echipe